Pár napja elromlott a dagasztógépem. Karácsony előtt ez nagyon nagy pánikot jelent. Jönnek az ünnepek, jönnek az unokák, gyermekeim megrendelték a bejglit, hogy fogom tudni megcsinálni a sütiket? Nézegettük a különböző dagasztógépeket, de egyiknél sem éreztem „azt a huuu ez kell nekem érzést”. Már majdnem feladtam, amikor eszembe jutott, az utolsó lehetőség. Felmentem a honlapra, és böngészni kezdtem a választékban. Sok szép gépet láttam, de éreztem, hogy vár rám még a csoda. Végül megláttam. Ott pompázott előttem, gyönyörűen, pirosan. A neve is dallamosan csengett amikor kimondtam. Russell Hobbs. Szerelem volt első látásra. Tudtam, hogy nekem csak ő kell. Megmutattam a férjemnek, és megrendeltük. Sajnos a fizetésnél derült ki, hogy ott már elfogyott. Tovább keresgéltünk, végül rátaláltunk a mintaboltra. A készlet szerint 3 db volt. Nem sokat gondolkodtunk, rácsaptunk és megrendeltük. Gyors és pontos volt a szállítás, 2 napon belül már a konyhámban pompázott az álom gép. Ha bekapcsolom, kellemesen zümmögve, dolgozik. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
János
2025.01.22
Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Simán dagaszt és kever mindent. Eléggé masszív felépítésű. Könnyen tisztítható.
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű funkcionalitáshoz (marketing, statisztika, személyre szabás) egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban talál.